5 TIPS ABOUT DEDICATED SUNUCU YOU CAN USE TODAY

5 Tips about Dedicated Sunucu You Can Use Today

5 Tips about Dedicated Sunucu You Can Use Today

Blog Article

Sunucu hizmetini deneyimlemek isteyen kullanıcılar için oluşturulmuştur. Aktif sunucularda veya 2. sunucu alımlarında kullanılamaz.

Özel firmalardan satın alınan sunucuların barındırma alanı tamamen website için ayrılır. Gelişmiş olan Online sitelerinin farklı siteler ile aynı sunucuyu kullanmasının bu şekilde önüne geçilir. Siteler tek başına sunucuyu kullanır.

Home windows işletim sistemi kurulu bayi hosting paketimiz ile sitelerinizin tamamını barındırabilir aynı zamanda windows hosting paketleri satabilirsiniz.

Her seçeneğin avantajlarını tartışacağız ve hangisinin ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu belirlemenize gardenımcı olacağız. Yani, ister…

Aşağıda dedicated sunucunuz için satın alabileceğiniz ek özellik ve hizmetler listelenmiştir.

Bu şekilde bir sunucuya sahip olduğunuzda ram, işlemci, disk, bant genişliği gibi kaynakların tamamı sizin kullanımınızdadır. Website sitenizi paylaşımlı sunucular üzerinden barındırdığınızda gelen trafik arttıkça kaynaklarınız üzerindeki yükte artar. Sonuç olarak web siteniz yavaşlar hatta durma noktasına gelir.

Hızlı Yardım: En yaygın soruların yanıtlarını içeren hızlı destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim ve Toplantılarınız için Ssd diskli BigBlueButton sunucularda süfor each kampanyayı yakalayın.

veri merkezinde barınmaktadır. Sunucularımız 5 farklı internet salayıcısı ile internete erişim

Hizmetinizle beraber sunulan DDoS koruma hizmeti olası bir saldırı anında kirli trafiği ağınızdan uzaklaştırır.

Dedicated server, tüm yazılımsal kaynakların ve fiziksel donanımların tek bir müşteriye ait olduğu server çeşitidir. İstediğiniz işletim sistemini kurabileceğiniz gibi yönetim paneli ile hızlı aksiyonlar alabilirsiniz.

You'll be able to e mail the site owner to let them know you have been blocked. Be sure to contain That which you had been carrying out when this website page came up and the Cloudflare Ray ID identified at check here The underside of the site.

Bunun yanında sitelerin uğradığı tehlikeli saldırı durumları usual Hosting paketleri tarafından karşılanmaz. Bu nedenle fiziksel sunucu kullanımı istenen IP adreslerinin engellenmesini sağlar.

Tüm kaynaklar dimensions tahsis edildiği için dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ve dilediğiniz uygulamayı hızlı bir şekilde barındırabilirsiniz.

Report this page